środa, 16 marca 2016

Pilis - nożownik pisowski, funkcjonariusz używający noża w stosunku do profesjonalistek


Nie lubię pojęcia "niezależne". Bo co to jest? "Niezależne" w sferze publicznej jest zwykle niezależne od rozumu. Profesjonalne - o!

"Profesjonalne" jest niezależne od nacisków (politycznych) i spełniające wymóg stron - za i przeciw (prawo). W wypadku dziennikarstwa: "za" lub "przeciw" jest komentarzem.

W wypadku innych profesji także nie można być niezależnym, można być tylko profesjonalnym. Lekarz niezależny to jak chirurg bez skalpela, za to z "niezależnym" nożem.

Polityka doprowadziła do tego, iż w mediach publicznych nie ma ani profesjonalizmu, ani niezależności. W poprzednich rozdaniach nie było to rażące i zbiór profesjonalizmu był duży, w pisowskich mediach nie ma żadnego profesjonalizmu, za to mamy do czynienia z "nóżem" informacyjnym zamiast skalpela.

Dziennikarki TVP Info Izabela Leśkiewicz i Magdalena Siemiątkowska zachowały zarówno profesjonalizm, jak i przyzwoitość, gdy podjęły decyzję transmisji manifestacji KOD, która jest sprzeciwem wobec bezprawia PiS, a które to prędzej czy później przyniesie Polsce kłopoty cywilizacyjne na miarę PRL-u, albo gorzej.

Mariusz Pilis, który zwolnił Leśkiewicz i Siemiątkowską, to tylko rzeźnik.

Nie jest jego winą, że dostał złe wychowanie - bo to ciągnie się za takimi osobnikami od dzieciństwa - ale także nie dostał profesjonalizmu w szkołach.

Pilis to upostaciowienie zdefiniowanego zła. Dawno temu to uczyniono, od kiedy człowiek pismem potrafił przekazywać doświadczenie.

Niestety Pilis robi to nożem, Tak jak kapłanem nie był abp Wesołowski, którego nóż w sferze religijnej to była pedofilia.

To są te wymiary niehumanistyczne - nożem, pedofilią, czyli rzeźniczą zależnością na bezbronność. I taka jest partia PiS. Przyniesie Polsce tyle zła, ile PRL-u, a Jarosław Kaczyński w ciemniactwie jest lepszy od Gomułki, więc będzie tego więcej. Ciemnota posługuje się nożem, jak ów Pilis, który niczego w życiu i profesji nie osiągnął, bo osiągnięciem nie jest zwolnienie dwóch profesjonalnych dziennikarek.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz