sobota, 26 marca 2016

Jarek, wyjmij nóż z zębów!


Przeciwko komu będą zorganizowane święta smoleńskie? Przeciwko społeczeństwu polskiemu? Tak będzie wyglądało.

Władza się cieszy w gronie zwolenników teorii spiskowych, wyklucza normalnych. Absurdalia polskie. Powrót pogaństwa: w tym wypadku jakieś dionizje.

Za Dionizosa robi Jarosław Kaczyński. To on wokół siebie skupia orgie funeralne. Nie jest tak?

Gdyby miało to jeszcze oprawę intelektualną właściwą ojczyźnie demokracji, uczty platońskie, przechadzaki arystoteliczne, perypatetyczne. Jakoś można byłoby to strawić.

Ciekawe, jak będą wyglądały lamentacje kaczystowskie, jak wyjdzie z tym pomnikiem składakiem. Arystofanesem z daleka zajeżdża, Mrożek.

Odwołany został "Marsz Miliona", który miał być poparciem polityki mądrości Jego Wysokości Prezesa i jego figurantów z "Dobrej Zmiany".

Co pokazać na takim Marszu Miliona? Tuska na szubienicy? Nie ma go w kraju. Wypatroszonego Lisa? Przecież do Jacka Kurskiego nie łazi?

A może Mateusza Kijowskiego na pętli zamiast Tuska? W marszu władzy symboliczne pozbycie się przeciwników tej władzy.

A gdyby na marsz poparcia przyszło mniej niż na protesty KOD-u. W telewizji reżimowej jeszcze by się to przekłamało, ale mało kto ogląda TVP PiS. W TVN i Polsacie by nie przeszło.

Jarosław Kaczyński ma problem z przekazem swojej "Dobrej Zmiany". Burzyciel spokoju zaapelował o spokój.

Rząd szuka pomocy w globalnej agencji od wizerunku. Pierwszym nakazem takiej agencji winno być: "Jarek, wyjmij nóż z zębów. Nie pokazuj próchnicy pokoju".


Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz