środa, 17 kwietnia 2013

Bartosza Kownackiego (PiS) nieludzkie nękanie Polaków o "Ruskich"Jeżeli dobrze rozumiem Bartosza Kownackiego, posła i pełnomocnika części rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej, iż "nieludzkim" jest i "nękaniem tych ludzi" odsłuchanie głosów z taśm z kokpitu z tupolewa.

Tak zażyczyli sobie Rosjanie, polska prokuratura musi "wezwać te osoby, przesłuchać i w trakcie czynności przesłuchania odtworzyć z magnetofonu czy komputera nagranie tych ostatnich minut lotu".

Przesłuchanie prokuratury dotyczy rodzin ofiar, którzy przebywali w kokpicie. A więc niewielkiej części rodzin. A poza tym przysługuje im odmowa zeznań, a na pewno odmowa wysłuchania taśm.

"Nękanie" jest wyborem. Jeżeli ktoś chce poczuć "nieludzkość Rosjan", może wysłuchać taśm

"Nieludzkim jest nękanie" Polaków tą informacją, że "Ruscy" są nieludzcy. Kownacki, poseł PiS, tym "nękaniem" uwił sobie całkiem dobrą synekurę w ławach sejmowych. I to jest prawdziwe "nękanie", a nawet żałosne.

Jeżeli Kownacki posiadł wiedzę o przesłuchaniu części rodzin ofiar, nie musi się dzielić swoim spostrzeżeniami o "nękaniu" przez Rosjan, ani przez polska prokuraturę, może podzielić się ze swoimi klientami, a ci wybrać odmowę, a nawet sadyzm lub masochizm, bo i tacy mogą się zdarzyć.

Większość Polaków nie są sadystami, w przeciwieństwie do Kownackiego, który "nęka" i "nieludzki" jest w stosunku do opinii publicznej.

To jest okrucieństwo, nie tylko werbalne i retoryczne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz