niedziela, 18 listopada 2012

Narodowcy z mentalnym HIV-emNa powyższym obrazku ludzie zarażeni nienawiścią. Zaraza, która rozlała się na ulice Warszawy w Dzień Niepodległości. Kto dopuścił, że nienawidzący Polaków Artur Zawisza, inny nienawidzący Polaków Winnicki (imienia nie pamiętam) szef Wszechpolaków, rozpowszechniają i roznoszą prątki degeneracji społeczeństwa?

Kto? - pytam. Ich miejsce winno być w więzieniu, jak każdego fetyszyzującego (stąd faszyzm) pojęcia narodu (nacji), rodzi to ksenofobiczną nienawiść do każdego człowieka. AntyPolacy, anty-ludzie. Nawet nie potrafią poprawnie napisać rzeczownika w języku polskim, który określałby ich chore dążenia. Polscy bolszewicy chcieliby narzucić kajdany społeczeństwu

Rozum powyższych osób jest w takim rozkładzie, iż produkują jedynie retoryczną plwocinę. Chcą przekreślić historię Polski i dzieje polskiego społeczeństwa, bo nienawidzą polskiej tradycji i kultury. Winnicki, którego imienia nie pamiętam, zapowiedział złożenie wniosku o delegalizację SLD.

Ten zapowiadany fakt świadczy o tym osobniku wszystko. Należy go, jak najszybciej zamknąć, aby nie marnował energii polskich organów państwa. Tak rodzi się faszyzm. Trzeba w kolebce urwać łeb tej hydrze.

Oto zarażeni ludzie chcieliby zdegenerować Polskę, jak kiedyś Stalin i Hitler swoje narody. Rozkład zaczyna się od pojedynczych zarażonych. Oto oni. Nie są do wyleczenia. Nie podawać im żadnych antybiotyków resocjalizacji, niech sczezną.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz