sobota, 12 stycznia 2013

Podłość TerlikowskiegoKilka słów Jurka Owsiaka o dopuszczalności eutanazji spowodowało rumor po prawej stronie, a prym wiedzie w tym "pierwsza sukienka Rzeczpospolitej", Tomasz Terlikowski, który zasugerował, że jeżeli szef WOŚP dopuszcza możliwość eutanazji, to za kilka lat serduszka Orkiestry zastąpione zostaną kościotrupami.

Owsiak dla WP powiedział o Terlikowskim, iż na takie przypuszczenia może wpaść tylko podły gość.

No to Terlikowski szybko wystukał na klawiaturze, aby zamieścić na swoim poświęconym portalu Fronda.pl oświadczenie, że "w takim świecie wolę być podły, niż szlachetny".

Tak to jest z naszymi chrześcijanami, zamiast gębę zamknąć na kłódkę, wówczas jest szansa, że można dopatrzeć się u nich możliwości "chrześcijańskiej miłości", musi trajkotać na każdy temat.

Zasługi Owsiaka są ogromne, a jego działalność charytatywna nie do przecenienia. Nawet w skali światowej jest ewenementem.

Podważanie zasług Owsiaka to "podłość", a Terlikowski uprawia ją na niwie chrześcijańskiej. W imię chrześcijańskiej miłości Terlikowski jest podły. Tak zakałapućkał się obrońca wartości chrześcijańskich, które w jego ustach zwykle przyjmują treści antyhumanitarne.

Czysta podłość.Tak młodzi ludzie finalizują autentyczne dobro. Wolontariusze WOŚP idą w teren. To jest prawdziwe dobro, a przy tym barwne i wesołe. Tak trzymać!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz