czwartek, 16 sierpnia 2012

Kaczyński, wracaj!


Wszystkie media zatroskane, pytają: gdzie jest Kaczyński? Podobno w PiS wojna domowa, partyjna, okładają się po czerepach maczugami, jak to w skansenie.

Pewnie, że szkoda, iż Kaczyńskiego nie ma w mediach. Zawsze coś idiotycznego powie, można rechotać.

A tak poważnie. Kaczyński ma problem z Kościołem, abp Michalik wypowiedział mu poparcie Smoleńska, a to dla prezesa najcenniejsza broń polityczna.

Głodne kawałki chrzanili w PiS o ofensywie jesiennej. Ale czym? Wartościowych szabel nie mają, intelekt u nich jak na lekarstwo, jak złoto u Plichty w Amber Gold. Rozum PiS też przechowuje w jakimś banku szwajcarskim.

Napiszę tak: bez prezesa smutno w życiu publicznym. Każdy z nas lubi się ponabijać z głupiego Jaśka, bądź innego kurdupla, a Kaczyński kimś takim jest.

Więc z tego miejsca zawołam: Kaczyński, wracaj!

Prawda jest jeszcze taka: jak Kaczyński się nie odzywa, PiS podskakują słupki sondażowe. A to jest bardzo niebezpieczne.


2 komentarze:

 1. ''Napiszę tak: bez prezesa smutno w życiu publicznym. Każdy z nas lubi się ponabijać z głupiego Jaśka, bądź innego kurdupla, a Kaczyński kimś takim jest.''

  Myślę, że takie podejście reprezentuje większość polskiego społeczeństwa. Nie dziwmy się w sejmie Kaczyńskich czy Tusków, skoro ludzie traktują parlament jak reality show.

  Jaki naród tacy reprezentanci. Śmiejemy się tak właściwi tylko z siebie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gogol wiecznie żywy. Kaczyński zawsze będzie, pod innym nazwiskiem, ale będzie.
  Problemem jest ucywilizować,czyli potrafić debatować i nie uciekać od dyskusji. Nie stosować taniochy erystycznej.

  Jacy reprezentanci - taki naród.

  OdpowiedzUsuń