piątek, 31 sierpnia 2012

Poligamia - kiedy legalna?


Portal Tomaszów Lisa i Machały lubi wsadzać kij w konserwatywne mrowisko. Najpierw temat jest testowany w naTemat, a potem w "Newsweeku".

Tym razem: poligamia. Można sobie wyobrazić, jak go potraktuje prawica, zresztą nie tylko ona, bo tradycyjne wartości nie dotyczą tylko konserwatystów.

A Kościół? Toż portal zostanie obłożony klątwą, a może do redaktorów tam zatrudnionych zostanie wysłany jakiś egzorcysta, którego zadaniem będzie przepędzenie diabłów.

Piekielny temat: poligamia. Wielu mężczyznom on się spodoba. W Brazylii odnotowano pierwszy przypadek zarejestrowania związku mężczyzny i dwóch kobiet. Takie nowalijki szybko się przyjmują, przeszczep na grunt polski będzie udaremniany, ale cóż mogą konserwatyści?

"Cały w tym ambaras, aby troje chciało naraz".

Na portalu "Gazety Wyborczej" za legalizacją poligamii wypowiedziało się 74%, a tylko 22% ma negatywny stosunek do trójkątów.

Zatem w Polsce szybko to idzie. Najbardziej znany polski seksuolog Zbigniew Lew-Starowicz przewiduje, że za kilka lat poligamia będzie u nas legalna.

Najtrudniejsze będą kwestie domowe: jak przekonać żonę, aby wprowadziła się do domu kochanka? Zawsze można przecież powołać się na muzułmanów. Która kobieta będzie chciała zostać Arabką?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz