czwartek, 16 sierpnia 2012

Kasa prawicowego portalu


Głupich klientów miało nie tylko Amber Gold. Bracia Karnowscy też czegoś się nauczyli od Marcina Plichty,  wtryniają swoim internautom na portalu wPolityce towar za cenę, że w tej chwili aferzysta nr 1 miałby się od kogo uczyć.

Aby odwiedzić ich internetowy sklep, zachęcił mnie Wojciech Maziarski felietonem Kasa sekty smoleńskiej. Artykułów na tym portalu nie czytam, bo wszystkie szyte na jedno kopyto: Smoleńsk i wina Tuska, albo Komorowskiego.

A w ich sklepie drożyzna. Tam tylko Plichta może kupować. Zwykły kubek przyjaźni polsko-węgierskiej za 40 zł. Czy Karnowskim ktoś przykłada prąd do jąder, że takiej ceny żądają? Przecież nie gorszy i amerykański z Myszką Miki można nabyć za 2-3 zł. Popatrzcie na ich towar.


Zwykła szmaciana torba - to samo, 4 dychy.Z czymś takim wszak wstyd byłoby się gdziekolwiek pokazać.


Chyba z tego patriotyzmu smoleńskiego mózgi im wyprało. Jest także ślad o. Rydzyka, który zbierał szmal na Stocznię Gdańską, a Karnowscy zbierają na dzieci na Wschodzie.


Czy ktoś widział pieniądze z tego sklepu utargowane na internautach? Jak będziecie w jakiejś lepszej restauracji i tam spotkacie braci Karnowskich, możecie poprzez nich pozdrowić o. Rydzyka. Ten sam format.

2 komentarze:

  1. Prawica jak widać się ceni...a każdy normalny wie, że się przecenia. Ceny mają jak w kiosku w górskim schronisku, kilka razy wyższe niż być powinny i też lipą wieje, jak w takim kiosku.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Prawica swoich wiernych równo goli. Nauczyli się od Rydzyka. Golą do skóry, oni to potrafią!

      Usuń