środa, 29 sierpnia 2012

Nowy Ekran - co to za schizofrenia?


Najbardziej schizofreniczna platforma blogerska to Nowy Ekran. Portal został założony przez Igora Janke, miał na celu najgorszy rynsztok Salonu 24 skierować do tego bagna. W jakiejś mierze się udało, ale poprzez to Salon24 nie cywilizował się.

Aby zajrzeć na Nowy Ekran trzeba mieć dużo w sobie determinacji, bat schizofrenii pogania schizofrenię. Kto jest dzisiaj właścicielem platformy, nie wiem, Janke się zawstydził tego, co tam jest wypisywane, acz mógł się skryć za jakimś słupem.

Na schizofrenii można sporo zarobić, są tacy, którzy w najgorszym asortymencie fekaliów lubią się chlapać. Na prawicy w tej chwili robią porządki, gdyż PiS w większości portalów bezpośrednio rządzi. Stało się tak po zakupie "Gazety Polskiej Codziennie".

Na razie PiS odcina się od Nowego Ekranu, a pisali (może nawet piszą) takie tuzy polityczne, jak Czarnecki, Kuźmiuk i inni politycy PiS.

"Gazeta Polska" od Nowego Ekranu odcina się.Blogerzy Nowego Ekranu to najbardziej żelazny elektorat PiS. Tymczasem spotyka ich afront. Józef Darski
(ten osobnik na ilustracji) w "Gazecie Polskiej" nawet tytułuje nowe otwarcie PiS: "Nowy Ekran, czyli jak brednie kompromitują opozycję i czynią ją bezsilną".


Czyżby miało się coś zmienić w PiS? A czy brednie publikowane na tej platformie zasadniczo różnią się od spiskowych bredni Antoniego Macierewicza?

Dokładnie wczytując się w słowa Darskiego, można dojść do przekonania, że Nowy Ekran został podrzucony opozycji przez nieczyste siły mainstreamu.

Brednie z Nowego Ekranu umacniają "dotychczasowe siły okupacyjne". Wychodzi na to, że Nowy Ekran został stworzony przez PO, a może nawet przez Janusza Palikota.

Brednie, by nie napisać fekalia, w Nowym Ekranie niewiele się różnią od bredni "Gazety Polskiej", ale w tej ostatniej nie muszą tego wiedzieć. Czują się lepsi w bredzeniu, bo w ich rozumieniu ich brednie nie są bredniami. Niestety, podobne. Nowy Ekran - hard brednie, "Gazeta Polska"- light? Brednie zawsze pozostaną bredniami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz