sobota, 29 września 2012

Brunatna sobota Rydzyka, Kaczyńskiego, Dudy


Ilu zjedzie do Warszawy na brunatny marsz "Obudź się Polsko"? Dane będą różne. "Oficjalne", rydzykowato-pisowskie zawyżą dwu-trzykrotnie, niezależne - może podadzą w przybliżeniu.

W każdym razie brunatni będą mieli twarz Rydzyka, Kaczyńskiego, Dudy i tego niże gościa.


"Rzeczpospolita" trzymająca stronę prawicy materiał propagandowy utrzymuje w tonie i tytule recepty: "Jak się nie dać stłamsić". Kaczyński daje się stłamsić? Wszak jego partia specjalizuje się w teoriach spiskowych i powołuje odpowiednie sejmowe zespoły od "winy Tuska".

A prezes uwielbia konferencje prasowe, na których wraz z akolitami peroruje o własne wyższości chorobowej nad normalnością i spokojem.


Zaś Kościołem trzęsie nie kto inny, jak o.Rydzyk. To on najlepiej wie, za kogo katolicy mają się modlić. Jakie są dogmaty wiary.

Aby to przekazywać w polski świat, musi mieć biznes - TV Trwam na multipleksie cyfrowym. Gra toczy się o rząd dusz, nad którymi się panuje, bo to oni przynoszą kasę na tacę.


Ta brunatna sobota da odpowiedź: Ile będą mogli zniszczyć w Polsce? Bo że niszczona będzie demokracja i przestrzeń publiczna dzisiaj, jutro - w to nie wątpię.Niszczą dla siebie. Co nam zniszczą Polskę - to ich zysk. Będą sobie gratulować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz