wtorek, 2 października 2012

Ilu jest katolików?


Na ten temat można przeczytać w "Naszym Dzienniku". No, ilu jest w Polsce katolików?


Odpowiedzi udziela Małgorzata Goss w artykule "Konfederacja Warszawska 2012", a popiera ją w jej innych tezach komentatorka Hanna Karp
dr Hanna Karp

W Polsce katolików jest 96%. Tak jest. A mimo to kanał katolicki TV Trwam nie może otrzymać miejsca na multipleksie cyfrowym.

Dlaczego?

Bo krajem trzęsie 4% liberałów i lewaków. Ta straszna mniejszość zagarnia wszystko. Nawet - Achtung! Achtung! - przez tę mniejszość robotnicy nie są uwłaszczeni.

Zdrowo musi się kićkać w rozumach dziennikarzy organu o. Rydzyka, jak zresztą jemu samemu. Tak się kićka, że te zajączki, a nie myśli, już dawno dokicały do średniowiecza. I dalej kicają w przeszłość.

Pewnie wszyscy wiedzą, bo telewizje pokazywały jeden z banerów z marszu "Obudź się Polsko!", na którym jak wół było napisane, że o. Rydzyk został zrodzony z Matki Boskiej, gdyż jego urodziny przypadają 3 maja, w dniu jej święta.

Wychodzi na to, że mamy w kraju młodszego brata Jezusa Chrystusa. Do tej pory podejrzewaliśmy, że Rydzyk to zaledwie papież.

Jak tak dalej pójdzie, ojciec dyrektor przepędzi z nieboskłonu samego Boga i zasiądzie na tronie, jako Ojciec Bóg.

Aha! W tym samym artykule, który omawiam, podają liczbę uczestników sobotniego marszu na pół miliona. Nawet jeżeli byśmy przyjęli największą ocenę ilości uczestników, to w "Naszym Dzienniku" przemnożyli przez 5.

Kłamstwo doprowadzili do perfekcji i do rozmiarów Kosmosu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz