niedziela, 7 października 2012

O. Rydzyk: delirium tremens kłamstwa


Niedawno o. Rydzyk kłamał o ilości katolików w Polsce. Podał dane w stylu Fidela Castro, iż 96% Polaków to katolicy.Wg GUS te dane są zupełnie inne. Spośród 38 mln 501. tys. ludzi mieszkających w Polsce ochrzczonych jest 33 mln 523 tys., co daje 87%.

Z kolei Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego podaje oficjalną statystykę, we mszach uczestniczy 40% wiernych, a tylko 16% przyjmuje komunię. To dane z poprzedniego roku. Tendencja jest ciągle zniżkowa.

Przyjmując za definicję katolika uczestnictwo jego w mszy, wychodzi ostatecznie, iż w Polsce mamy tylko 35% katolików. Dokładne liczba to: 13 mln 409 tys.


W oczach ojca dyrektora wszystko się podwaja, albo potraja. Za dużo pije wina mszalnego, albo inne napoje wyskokowe. Można rzec, że o. Rydzyk cierpi na alkoholizm statystyczny.

W Kościele nazywa się to grzechem kłamstwa.

Podobnych majaków alkoholizmu statystycznego doznał o. Rydzyk podczas marszu "Obudź się Polsko" zawyżając trzykrotnie liczbą uczestników. Wg policji było 50 tys. owieczek, wg organizatorów 200 tys, a Rydzyk w swoim organie (które płodzi kłamstwa) "Nasz Dziennik" zobaczył w tym widzie - pół miliona.

To już nawet nie jest zawyżenie spowodowane trójwidzeniem z powodu alkoholizmu statystycznego, to najzwyklejsze delirium tremens.

Delirium tremens kłamstwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz