niedziela, 9 września 2012

Do Pawła Kukiza


Ten blog to forma notesu. Raczej na nim nie zajmuję się szerokim pisaniem (eseistycznym). Robię to gdzie indziej. Niemniej po niewielkim wpisie i skomentowaniu go przez pkukiz, wszedłem w temat Zmielonych.

W tej chwili nie dysponuję czasem, ale wieczorem, a może jutro, szerzej opiszę zjawisko. Za i przeciw. Acz z wcześniejszej ekspresji się nie wycofuję, to jakiś dokument.

Czy JOW-y mają szanse, czy mają sens i czym byłyby w polskim życiu publicznym?


3 komentarze:

 1. Czas najwyższy dobrać się do dupy "psujom" z naszego sejmu, rządzą od 23 lat i już robi się tak koszmarnie, że nie daje się tutaj żyć! Rządzący mają kowalskich w czarnej dupie, sami się wybierają i sami się bawią w rządzenie we włsnym szambie! DOŚC !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. TYLKO JEDNOMANDATOWA ordynacja wyborcza uzdrowi chorych na władzę, butnych darmozjadów!!!Panie Kukiz niech Pan nie traci zapału, wszyscy myślący poprą Pana, bo to dla nas "czarnego motłochu" jedyna szansa na względną normalność i pokazanie kto dla kogo jest wybierany!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś optymistką. Klasa polityczna będzie lepsza, gdy my będziemy lepsi. To zawsze nasza ewokacja. Kukiz może chce dobrze. W polityce chcenia nie ma, w polityce jest twardość, jak w życiu.

   Usuń