środa, 12 września 2012

Czy Macierewicz będzie wyjaśniał zamach na WTC?


Dla Solidarnych 2010 zamach z 11. września 2001 roku na World Trade Center jest do tej pory niewyjaśniony.

Na swojej stronie Facebooka wątpią, aby dokonali tego "pastuchowie wypasający owce na afgańskich stepach".

Zburzenie WTC wszak skutkowało destabilizacją porządku światowego i wojnami. Tego mógł dokonać tylko ktoś z kraju wielkością przypominającego USA

Kto zatem stał za zamachem z 11/09/2001? Może pośredniej odpowiedzi należy szukać w pytaniu, które pada na koniec: Jaki kraj, taki "Smoleńsk"?

Wiadomość tę wyszperali redaktorzy Onetu. Skontaktowali się z szefową Solidarnych 2010, Ewą Stankiewicz, ale ta nie chciała rozmawiać, bo to jest dla niej portal "skrajnie nierzetelny".

Kombinować w zasadzie nie ma co. Pokrętność logiczna Stankiewicz, Jana Pospieszalskiego i Solidarnych 2010 jest prosta jak drut.

Dopowiadać? Proszę bardzo: za zamachem mógł stać tylko Putin. Jako patrioci możemy wszak dopytać: - A Tusk?

Hm. Stosując dalej pokrętność - bardzo logiczną i prostą jak drut - odpowiedź możemy dać tylko pozytywną. Co prawda nie był jeszcze premierem, ale już szefował PO.

Dziwię się, że Stankiewicz nie udała się do ambasady USA i nie zaproponowała Jankesom śledczego Antoniego Macierewicza, ten od razu rozszyfrowałby zleceniodawców zamachu na WTC.


3 komentarze:

 1. Farmazon, sam sobie dopowiadasz co Ci pasuje do Twojej tezy. Jeżeli coś sugerują to jedynie to, że tego zamachu dokonały służby amerykańskie a nie Putin. Teraz wyszło że USA kłamały w sprawie Katynia i to przez 50 lat, podczas gdy my walczyliśmy z ruskimi o prawdę - oni nas nie wsparli choć mogli. Co się zatem dziwić, że S2010 nie wierzą w oficjalną wersję zdarzeń? Tylko jełop by uwierzył :]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytaj człowieku uważnie. Idioty nikt nie zrozumiał, tego rodzaju idiotyzm jest nieuleczalny. Tylko fantazja może osadzić we właściwym miejscu.

   Idiota zawsze lepiej wie od eksperta. Idiota nie ma fantazji, jest chory. Nie potrafisz czytać, nie mój problem. Zamiast siedzieć w internecie - do szkół! Tam uczą. Tutaj można tylko poglębić chorobę. Capiszcze?

   Usuń
  2. Nawet nie zrozumiałeś prostej informacji o amerykańskich dokumentach tyczących Katynia. Nie wypowiadaj się. Dwie niewiadome, a twój rozum dostaje kręćka.

   Amerykanie nam mieli mówić o Katyniu, gdy wiedzieliśmy od razu, kto to zrobił?

   Albo wywołać wojnę?

   A może "Ruskie" nie wiedzieli. Chłopie, czytaj, aby móc formułować myśli złożone. Nie pisze o formie, bo ironia to zbyt ciężki kaliber.

   Usuń